Trener umiejętności kreatywnych
Jakub Strojek

Cześć! Dobrze Cię tu widzieć! Mam na imię Kuba, pomagam rozwijać kreatywność i innowacyjność w organizacjach. Z wykształcenia jestem ekonomistą, a zawodowo pracuję jako konsultant biznesowy w jednej z krakowskich firm konsultingowych. Do moich codziennych obowiązków należy m.in. analizowanie procesów biznesowych w organizacjach oraz wspieranie firm w zarządzaniu zmianą. Po pracy zgłębiam tajniki ludzkiej kreatywności. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, w szczególności trenując kolarstwo górskie i tenis.

UCZĘ JAK W SPOSÓB KREATYWNY ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY

Moja specjalizacja to umiejętności kreatywne. Prowadzę szkolenia z zakresu narzędzi kreatywnego rozwiązywania problemów. Jestem moderatorem burz mózgów i Design Thinking. Uczę jak prawidłowo trenować kreatywność i nie psuć brainstormingu. Pokazuje jak dzięki kreatywności i Design Thinking tworzyć innowacyjne rozwiązania potrzebne każdemu przedsiębiorstwu. Interesuję się fotografią i grafiką, co pozwala mi rozwijać myślenie twórcze w życiu codziennym.

OSIĄGNIĘCIA

Jednym z moich większych osiągnięć jest czynny udział w kilku międzynarodowych konferencjach naukowych, gdzie miałem okazję przedstawić wyniki przeprowadzonych badań. Na swoim koncie mam również artykuły naukowe opublikowane w materiałach pokonferencyjnych. W swoim dorobku doświadczeń posiadam także pełnienie funkcji wolontariusza i Koordynatora Regionalnego w projekcie Akademia Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA.

A W WOLNYM CZASIE

W wolnym czasie lubię uprawiać sport, najczęściej jest to kolarstwo górskie lub tenis. Na dowód tego, że nie lubię schematycznych działań, brałem udział w ciekawych wydarzeniach sportowych, takich jak Red Bull 400 (bieg na szczyt Wielkiej Krokwi) czy Bieg Rondo 1 (bieg po schodach na 37 piętro).