Podnosimy kreatywność
w Twojej organizacji

KIM JESTEŚMY?

UpSkill to zespół, który stawia na rozwój – zarówno swój, jak i innych. Od 2020 roku prowadzimy szkolenia z zakresu narzędzi kreatywnego rozwiązywania problemów i Design Thinking. Przykładamy wagę do tego, aby przekazywane przez nas treści były jasne i klarowne. Wszystkie nasze działania oparte są o merytoryczną wiedzę, którą przekładamy na łatwoprzyswajalny język.

Swoje korzenie mamy w Krakowie, ale działamy głównie w Internecie. Prowadzimy zarówno szkolenia online, jak i stacjonarne. Dbamy o to, aby każdy z uczestników naszych szkoleń oraz czytelników treści online był usatysfakcjonowany z poświęconego czasu.

W myśl zasady „Nasze pomysły rodzą się tam, gdzie Twoje potrzeby” staramy się tworzyć szyte na miarę materiały, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

DLACZEGO KREATYWNOŚĆ?

Na dzisiejszym, wymagającym rynku, chcąc pozytywnie wyróżnić się na tle konkurencji, wymagane jest nieszablonowe podeście do wielu sytuacji. Kreatywność pozwala organizacjom tworzyć nowe i wartościowe rozwiązania. Dodatkowo kreatywność uważana jest jako jedna z kluczowych kompetencji przyszłości. Nie każdy jednak wie, jak ją prawidłowo rozwijać i wykorzystać, aby wspierała rozwiązywanie codziennych problemów. Często wydaje nam się, że niektóre trudności nie mają właściwego rozwiązania lub trudno jest nam je znaleźć. Odpowiedzią na to mogą być narzędzia kreatywnego rozwiązywania problemów. Metody te dają duże możliwości niskim nakładem zasobów pieniężnych i czasowych. Wykorzystanie tych narzędzi to rozwój dla organizacji i wspieranie jej innowacyjności. W UpSkill pokazujemy jak prawidłowo wykorzystywać m.in. burze mózgów i Design Thinking w rozwoju Twojej organizacji.

NASZE WARTOŚCI

Pasja

Wszystko co robimy, tworzymy
z pasji do dzielenia się wiedzą z innymi.

Otwartość

Nie zamykamy się na utarte rozwiązania.

Rozwój

Szkoląc innych, rozwijamy też siebie.

Wiedza

Nasze treści opieramy na merytorycznej wiedzy.

NASZA MISJA

Dzięki tworzeniu merytorycznych materiałów i szkoleń pomagamy
Twojej organizacji w kreowaniu nowych i wartościowych rozwiązań.

Jakub Strojek

Trener Umiejętności Kreatywnych

Filip Parwa

Web Dev & SEO